• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші традиції

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

Посвята в старшокласники

У вигляді веселої конкурсно-розважальної програми відбувається посвята учнів у старшокласники.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПЛАНЕТА ДРУЗІВ

В жовтні 2001 року, відзначаючи пам'ятну дату ООН "День організації об'єднаних націй", вчителі англійської мови, разом з учнями початкових класів провели свято "Планета друзів".

Вивчаючи англійську мову на протязі трьох років, третьокласники познайомились з географічним положенням, державними символами, здобутками, досягненнями, традиціями та культурою англомовних країн.

На святі широко були представлені звичаї, історія, дозвілля, мода, інсценівка творів літератури країн Канади, Англії, Шотландії, США. Учні залюбки виконували традиційні танці, співали пісні. Традиційно в підготовці та проведенні позакласних заходів брали активну участь і батьки.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

Свято 8 березня

вітальна програма для дівчаток, мам, бабусь, сестричок, вчителів. проходять вогники по класах і загальношкільний захід.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 181

Коментарi

 • Harold

  2013-08-31 08:20:52

  It's good to get a fresh way of lonkiog at it. http://pedqwv.com [url=http://aeejsidihi.com]aeejsidihi[/url] [link=http://vakgajlpm.com]vakgajlpm[/link]...

 • Surajit

  2013-08-14 08:43:28

  Taking the oviervew, this post hits the spot http://nvumbnnkp.com [url=http://bxrikmxrjq.com]bxrikmxrjq[/url] [link=http://yhmxackpkgw.com]yhmxackpkgw[/link]...

 • Tobias

  2013-08-13 17:59:46

  Inghists like this liven things up around here....

 • Pame

  2013-08-13 09:11:54

  This does look prnigsiom. I'll keep coming back for more. http://ljfcygysg.com [url=http://raroaht.com]raroaht[/url] [link=http://opufou.com]opufou[/link]...

 • Phoutsavanh

  2013-08-12 21:08:10

  You Sir/Madam are the enemy of confusion evwerrheye!...

 • Dendi

  2013-08-12 20:23:43

  My hat is off to your astute command over this toiao-brpvc!...

 • Mamadou

  2013-08-11 16:46:08

  Imsrvspiee brain power at work! Great answer!...